Wzrastamy!

9/12/23

Fundacja NO.BA rozwija się, zdobywa nowe kompetencje i wiedzę, a przede wszystkim pracuje nad dokumentem strategicznym, który ma wskazywać kierunek naszych działań i świecić jak gwiazda polarna nad naszymi głowami!

Za nami już szkolenie z komunikacji i promocji w SM, które zrealizowałyśmy we współpracy z niezawodną agencją PROPSY PR! Nasze skille komunikacyjne poszły w górę, ale nadal przed nami dużo pracy koncepcyjnej, tworzenie planu strategicznego na „socjale” i regularne postowanie (a z tym u nas nieco trudniej).

Rozpoczęłyśmy także proces na rzecz strategii rozwoju naszej fundacji… i po 6 godzinach obrad przy okrągłym stole, nasze głowy puchły i puchły z nadmiaru obszarów procesowania. Wydaje się nam, że powoli idziemy w stronę światła!

Fajnie jest móc się rozwijać, pić wodę ze żródła wiedzy i budować swoją wizję rozwoju. Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie zewnętrzny podmiot finansowania i realizacja projektu „Bądźmy eko(logiczni)!”

„Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny”.